PRISTATYMAS

PRISTATYMO SĄLYGOS

Prekių pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą (išskyrus Kuršių Neriją): perkant prekių iki 100 eur, pristatymas - 6,50 eur. Perkant prekių daugiau kaip už 100 eur - pristatymas nemokamas.
Prekių pristatymo į Kuršių Neriją kaina sutariama atskirai. Kaina priklausys nuo to, ar prekę reikės pristatyti iki Jūsų namų, ar iki kelto.
Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję pažeidimų, siuntos Jūs turite nepriimti ir apie tai pažymėti važtaraštyje. Pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad prekė yra tvarkinga ir Jūs pretenzijų neturite.

PRISTATYMO TERMINAS

Siunčiamas prekes pristatome per 2-5 darbo dienas. Kai kuriais atvejais pristatymas gali užtrukti ilgiau. Tokiais atvejais pristatymo terminas yra sutariamas su Pirkėju.
Jei už prekę mokama grynais pinigais siuntos pristatymo metu, užsakymo įvykdymo terminas skaičiuojamas nuo prekės užsakymo patvirtinimo dienos. Jeigu už prekę mokama bankiniu pavedimu – nuo pinigų gavimo į mūsų sąskaitą momento.

PRISTATYMO LAIKAS

Prekės pristatomos darbo dienomis, nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Apie tikslesnį pristatymo laiką būsite informuoti jūsų nurodytu telefonu prieš prekės pristatymą.